Anıl Zemin Landscape polyamid karo ofis halısı1

Polyamid PA / Taban PVC

Anıl zemin Voxflor mundi karo ofis halısı 5

Polyamid PA / Taban PVC

Anıl Zemin Voxflor mondrian ofis karo halı 2

Polyamid PA / Taban PVC - Bitümen

AZM Voxflor spacewalk ofis karo halı 2

Polyamid PA / Taban PVC

Anıl zemin Voxflor spiral ofis karo halı 2

Polyamid PA / Taban Bitümen

Anıl zemin Voxflor color sense ofis karo halı

Polyamid PA / Taban Bitümen

Anıl zemin sense plank ofis halı 3

Polyamid PA / Taban Bitümen - E-Bac

Anıl zemin waterfall ofis karo halı

Polyamid PA / Taban Bitümen

Anıl Zemin Voxflor narnia ofis karo halı

Polyamid PA / Taban Bitümen - E Bac - Keçe - Eco Pro

anıl zemin bulut effect ofis karo halı 1

Polyamid PA / Taban Bitümen

Anıl Zemin morning mist ofis karo halı 3

Polyamid PA / Taban Bitümen

voxflor scandinavia plank karo halı6

Voxflor / Polyamid PA

Voxflor Karo Halı Koleksiyonu

Voxflor Karo Halı; Tasarım bir ihtiyaçtır. Bu taahhüde göre, yeni ürün geliştirme süreklidir ve hiç bitmez. Ürünleri geniş yelpazelere ayırarak, doğal yerini farklılıklarda bulduğundan, çoklu kombinasyonlar zaman zaman benzersiz sonuçlar üretebilir. Doğadan esinlenilip, bu esintileri tasarıma dönüştürmüş, renk ve desenleri ile benzersiz ürün koleksiyonlarına sahiptir. Voxflor karo halı ürün grupları günden güne ilgi görmektedir. Alışıla gelmiş karo halı zemin kaplama ürün gruplarına nazaran, zeminlerinize ayrı bir enerji ve esinti katmaktadır.

Voxflor karo halı – plank halı zemin kaplama ürünlerinin yanı sıra, aynı zamanda talep sahiplerine yüksek beğenili ve yaratıcı zemin tasarımları sunmaktadır. Esneklik ve konforu, ‘Aktivite Tabanlı Çalışma Ortamı’, oluşturmaya yardımcı oluyor. Ofis ve diğer çalışma ortamları için, çalışanların performans ve konforu için tasarlanan Voxflor karo ofis halıları, tüm ticari alanları daha samimi ve verimli hale getiriyor.

Tasarım Ofis Zeminleri İçin…

Voxflor karo halılar, ofis zemin tasarımlarının iç trendini yorumlamak için ilgi çekici desen ve renkler kullanıyor. Bu sayede herkesin görsel ve psikolojik bir rahatlık yaşayabilmesini olanak sağlıyor. Voxflor halıların ürün renk ve desenleri, doğallığı ifade ediyor olması; kullanıcısına doğal unsurların vermiş olduğu haz duygusunu yaşatıyor. Bu sebepten kaynaklı olarak, gelecekte benzersiz ofis tasarımları için tercih ediliyor olma oranı daha yüksek olacaktır.

Doğal İmaj

Doğal renkler ve esintiler, modern yapı alanları için geleceğe dönük imaj belirtir. Ticari alanda, doğal renk ve desen elementleri ekleyerek, kullanıcıların doğadaymış gibi hissetmelerini sağlar. Ürün ve yerleşim tasarımlarıyla Voxflor, beşeri çevreyi, doğayla yakın hale getiren konseptler tanımlıyor.

İleri Teknoloji Karo Halı

Yüksek teknoloji elyafları ile güçlendirilen Voxflor plank ve karo halı ürünleri, karbon emisyonunu azaltır, halı kırılma direncini ve leke direncini artırır. Ticari alanlar için halının uzun ömürlü kullanımını sağlar.

Voxflor Karo Halı Uygulama Alanları

Voxflor karo ve plank halıların benzersiz geçişlere sahip renkleriyle; Tüm ticari tip kapalı alanlarda kullanılabilmesi mümkündür. Genellikle bazı alanlarda yoğun olarak tercih edilmektedir. Hemen hemen her ticari alanda tercih edilen Voxflor halılar, sessiz olunması gereken zeminlerde çokça tercih edilmektedir. İşte başlıca kullanım alanları…

 • Ofis – Büro Zeminleri
 • Banka Şube ve Yönetim Ofisleri
 • Kamu Kurum ve Kuruluş Alanları
 • Hava alanı – Hava limanı Zeminleri
 • Kongre Salonu Zeminleri
 • Tiyatro Salonu Zeminleri
 • Sinema Salonu Zeminleri
 • Fuar Alanı Zeminleri
 • Otel Zeminleri
 • Bazı Restoran Zeminleri
 • Mağaza – Showroom Zeminleri