MENÜ

İn Touch Plank Halı Koleksiyonu

İn touch plank halı, çeşitli el işi motiflerinden ve dokuma sanatından ilham alarak oluşturulan, Dikdörtgen (100 x 25 cm) boyutlarındaki karo halı ürün koleksiyonumuzda yer alan Tessera in touch plank halı koleksiyonu, çalışma alanlarında “önce iş sonra yaşam” düşüncesinden “önce yaşam sonra iş” düşüncesine yapılan yumuşak geçişi yansıtan zemin kaplama tasarımları yaratılması hedeflenmiştir.

Eğer ofis çalışanları sıkışık teslim tarihleri arasında stresle çalışıyorlarsa, ofis dekorasyonlarında mevcut esneklik trendi göz önünde bulundurunca, akla ilk şu düşünce geliyor; eğer çalışma alanları daha davetkar bir yapıya sahip olsa ve daha konforlu bir çalışma ortamı sunsa çalışanlar işlerinde çok daha üretken ve mutluolabilir.

Bu durum ofis mekanlarında rahatlatıcı, göze hitap eden ve çalışanlara ev sıcaklığını sunan ofis zemin kaplamalarına yönelik yeni bir ihtiyaç doğuruyor.

İn Touch Plank Halı Avantajları

  • Plankların enine doğru yayılan renk tonları ile birlikte, el işi motifleri ve doğadan ilham alarak sunduğumuz 10 renk – desen
  • Zeminde ton çeşitliliği ve kontrast renkler sunan, 5 farklı renk çeşidi
  • %100 Invista çözümleri garantili boyalı iplik sayesinde üstün renk doygunluğu ve dayanıklılık
  • M12 esnek zemin kaplamaları için Ska kriterlerini karşılar.
  • Ağırlık olarak %60 geri dönüştürülmüş malzeme içerir.
  • Ses indirgmesini en aza indirgemek için, 27dB yüksek akustik değer

Teknik Detay

Kalınlık 7,4 mm
Uzunluk Genişlik 100 x 25 cm
Hav Yüksekliği 4,2 mm